Жовті Води. Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Жовтоводської міської ради

Новости: 7

Методичне обєднання асистентів вчителів

На базі Жовтоводського ІРЦ 31 жовтня 2019 року адміністрація та фахівці ІРЦ провели постійно діюче методичне обєднання асистентів вчителів з теми "Організаційні засади діяльності асистента вчителя".

Брифінг для директорів КЗДО

На базі Жовтоводського ІРЦ 22 жовтня 2019 року адміністрація та фахівці ІРЦ провели брифінг для директорів КЗДО з теми "Інклюзивно-ресурсний центр - середовище довіри і включення".

Всесвітній День розповсюдження знань про аутизм.

Тематичний захід присвячений Всесвітньому Дню розповсюдження знань про аутизм.

Всесвітній День людей з синдромом Дауна

Адміністрація та фахівці ІРЦ разом зі студентами і викладачами Педагогічного коледжу провели захід присвячений Всесвітньому Дню людей з синдромом Дауна.

Адміністрація та фахівці ІРЦ висловлюють подяку Більченко О.П.

Адміністрація та фахівці ІРЦ висловлюють подяку Більченко Оксані Петрівні, практикуючому психологу, арт-терапевту, нейрокінезіологу, засновнику розвиваючого центру "Колібрі" за співпрацю.

Круглий стіл для вчителів початкової школи 4-х класів.

22 лютого фахівцями ІРЦ був проведений круглий стіл для вчителів початкової школи 4-х класів з проблеми: Організація корекційно-відновлювальної роботи та психолого-педагогічного супроводу для дітей з особливими освітніми потребами в умовах закладу загальної середньої освіти.
03.12.2018

Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Жовтоводської міської ради розпочав роботу.

Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Жовтоводської міської ради розпочала свою роботу направлену на забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти. Раді повідомити Вам, що в центрі працюють кваліфіковані фахівці, а саме вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи, практичні психологи, які проводять комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, надають корекційно-розвиткові послуги дітям та батькам, супроводжують дітей з особливими освітніми потребами.